logo logo
logo logo muziek lezingen video agenda colofon home logo
foto

Productie | Production
Barooni
Roland Spekle
Postbus 59705
1040 LE Amsterdam
Tel: +31(0)20 6839262
Email: barooni@xs4all.nl

Muziek | Music

Muziek | music: Willem Boogman, www.willemboogman.nl
Realisatie elektronische muziek | realisation of the electronic music: Johan van Kreij, Billy Bultheel, Casper Schipper (Instituut voor Sonologie te Den Haag | Institute of Sonology, The Hague)
Elektrische gitaar | electric guitar: Olaf Tarenskeen, www.olaftarenskeen.nl
Slagwerk van glas | glass percussion: Arnold Marinissen, www.arnoldmarinissen.com
Ensemble: Spectra Ensemble olv. Filip Rathé
Klankregie | sound direction: Wouter Snoei, www.woutersnoei.nl, or Casper Schipper,
www.casperschipper.nl

Lezingen | Lectures
Redactie | Editor: Chris Bremmers, www.fenomenologie.nl

Deelnemende instellingen | Participating institutions
Colloquium Fenomenologie, Poetica en Ethiek: Chris Bremmers, www.fenomenologie.nl
Instituut voor Sonologie, directeur: Kees Tazelaar, www.sonology.org
November Music, artistiek directeur: Bert Palinckx, www.novembermusic.net
Spectra Ensemble, artistiek leider: Filip Rathé, www.spectraensemble.com
Stichting The Game of Life (Wave Field Synthesis systeem), contactpersoon: Arthur Sauer, www.gameoflife.nl

Asteroseismologie | Asteroseismology

Probing stellar physics and testing stellar evolution through asteroseismology.

Read here more about Conny Aerts and her work.

Ondersteunende fondsen | Supporting funds
Nederlands Fonds voor de Podiumkunsten
Société Gavigniès

Website
Roburo, www.roburo.nl i.s.m. Alexandra Roozen, www.alexandraroozen.com

Dank aan | Thanks to
Spectra Ensemble, the Game of Life, November Music, Scheltema (Leiden)